alt

Diuna online cały film - FILMAN CC

rating7.8
10 497
Ocen
calendar2021
time2h 35m
Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa (Timothée Chalamet). Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

Aktorzy

Actor Jason Momoa

Jason Momoa

Actor Rebecca Ferguson

Rebecca Ferguson

Actor Zendaya

Zendaya

Actor Javier Bardem

Javier Bardem

Actor Timothée Chalamet

Timothée Chalamet

Actor Josh Brolin

Josh Brolin

Actor Dave Bautista

Dave Bautista

Actor Stellan Skarsgård

Stellan Skarsgård

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Cały film Diuna (2021) Za darmo online po polsku

Witajcie, miłośnicy dobrego kina! Jeśli tęskniliście za epicką opowieścią science-fiction, mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Cały film Diuna (2021) jest już dostępny do obejrzenia za darmo online po polsku na stronie efilman.pl. Ta długo wyczekiwana produkcja już od premiery wzbudzała ogromne zainteresowanie. A teraz możecie ją zobaczyć bez żadnych opłat i to z wygodnego miejsca.

Diuna to adaptacja kultowej powieści science-fiction autorstwa Franka Herberta, której fabuła od dekad inspiruje twórców filmowych. Reżyser Denis Villeneuve postanowił zmierzyć się z tym wielkim wyzwaniem i stworzyć epos godny oryginału. Efektem jego pracy jest porywająca wizualnie opowieść, która przenosi nas w odległą przyszłość, na planetę Arrakis znaną jako Diuna.

Na tej niegościnnej pustyni rozgrywa się walka o władzę, w którą uwikłane są potężne rody. Stawką jest eksport najcenniejszego minerału we wszechświecie – przyprawy, która zapewnia przedłużenie życia i niezwykłe zdolności. Czy książę Leto Atryda wraz ze swoimi dziećmi Paulem i Księżniczką zdoła utrzymać kontrolę nad Diuną? A może potężni Harkonnenowie pokrzyżują im plany? To historia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, w której nic nie jest takie, jak się wydaje.

Jeśli cenicie sobie znakomite efekty specjalne, niesamowitą grę aktorską i porywającą fabułę, Diuna to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika kina. Nie przegapcie tej epickiej przygody – obejrzyjcie cały film online na stronie efilman.pl. Wszystko za darmo i z polskim lektorem lub napisami. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by przenieść się w odległą galaktykę!

 • Wizualnie zniewalające widowisko science-fiction.
 • Wciągająca opowieść o walce o władzę i niezwykłym minerale.
 • W rolach głównych utalentowani aktorzy, m.in. Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin i Zendaya.
 • Znakomita gra aktorska i imponujące efekty specjalne.

Diuna

Diuna Online - Jak obejrzeć nowy przygodowy film online?

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie najnowszej przygodowej produkcji Diuna online, trafiłeś pod właściwy adres! Na stronie efilman.pl znajdziesz ten wyczekiwany film w najwyższej jakości i to zupełnie za darmo. Niezależnie od tego, czy wolisz oglądać filmy z lektorem czy napisami, efilman.pl spełni Twoje preferencje. Przy tym nie musisz nawet zakładać konta ani instalować żadnych dodatkowych programów.

Proces rozpoczęcia seansu Diuny jest bardzo prosty – wystarczy wejść na stronę i wpisać tytuł filmu w wyszukiwarkę. Już po chwili pojawi się on na liście dostępnych produkcji. Kliknij "odtwórz" i gotowe! Film z miejsca zacznie się ładować. Wszystko co teraz pozostaje, to rozłożyć się wygodnie w fotelu, zabrać do ręki ulubione przekąski i cieszyć epicką opowieścią science-fiction.

A czym właściwie jest Diuna? To najnowsza filmowa adaptacja kultowej powieści Franka Herberta, która od lat uchodzi za jedną z najważniejszych książek w gatunku science-fiction. Aby przenieść na ekran to wyjątkowe dzieło, potrzebny był reżyser o nieprzeciętnym talencie. Tę trudną misję powierzono Denisowi Villeneuve, twórcy takich hitów, jak Labirynt kłamstw czy Nowy początek. Doświadczony filmowiec z sukcesem pokazał widzom odległą przyszłość, w której o losach wszechświata decyduje walka o kontrolę nad kryjącą wiele tajemnic pustynną planetą Arrakis.

Przy realizacji Diuny wzięli udział także znakomici aktorzy, pokroju Timothée'a Chalameta, Rebecki Ferguson, Oscara Isaaca i Joshau Brolina. Natomiast za zdjęcia odpowiadał utytułowany operator Greig Fraser (Przeczucie, Gra o wszystko). Dzięki wysiłkom całej tej ekipy na ekranie mogliśmy podziwiać wyjątkowe widowisko przygodowe, od którego nie sposób oderwać wzroku. A teraz przyjdzie Wam to zobaczyć na własne oczy, w domowym zaciszu, na efilman.pl.

Diuna (2021): Gdzie Obejrzeć Za Darmo z polskimi napisami?

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł obejrzeć Diunę (2021) z polskimi napisami – zupełnie za darmo? Nie musisz więc dłużej szukać, ponieważ taki serwis już istnieje! Odwiedź efilman.pl, a na tej stronie znajdziesz interesujący Cię tytuł. Co więcej, do dyspozycji masz nie tylko napisy, ale także lektor w naszym rodzimym języku. Wybór należy do Ciebie!

Nieco więcej o samej produkcji. Diuna to oczekiwana adaptacja powieści science-fiction autorstwa Franka Herberta, nad którą prace trwały od wielu lat. Dopiero reżyserowi Denisowi Villeneuve udało się sprostać temu ambitnemu zadaniu i przenieść dzieło ze stron książki na duży ekran. Film zabiera widzów na odległą planetę Arrakis, zwaną Diuną, w której otchłaniach skrywają się pokłady najcenniejszego surowca znaku – przyprawy.

O posiadanie tej niezwykłej substancji walczy wiele rodów, lecz przywileju jej wydobywania dostąpił Książę Leto Atryda wraz ze swoją rodziną. To jednak nie podoba się Harkonenom, którzy do tej pory ciągnęli zyski z tego intratnego biznesu. Młody Paul Atryda odkrywa w sobie niezwykłą moc, która może mieć znaczenie w rozgrywającej się wojnie o kontrolę nad Diuną.

 • Czy chcesz dowiedzieć się, jak potoczą się losy Księcia i jego rodu?
 • A może bardziej interesuje Cię, na czym polega moc, którą posiada Paul?
 • Wejdź na efilman.pl i odkryj wszystkie tajemnice Diuny!

Zamieszczone na stronie efilman.pl napisy pomogą Ci zrozumieć każdy, nawet najmniejszy detal tego niezwykłego dzieła science-fiction. Dzięki nim cała historia stanie się dla Ciebie krystalicznie jasna. A jeśli wolisz śledzić filmowe losy bez konieczności czytania, równie dobrze możesz zdecydować się na lektor w języku polskim. Niezależnie od wyboru, seans tutaj jest zupełnie darmowy!

Diuna (2021): Fabuła Filmu Zdobywcy Literackiej Nagrody

Diuna to filmowa adaptacja powieści Franka Herberta, która nie bez powodu zyskała status kultowej i zdobyła liczne nagrody, w tym prestiżową Hugo i Nebulę. Książka-pierwowzór opowiada epicką historię o przyszłości ludzkości, w której o losach wszechświata decyduje wyniszczająca walka o władzę i kontrolę nad najbardziej pożądanym surowcem w galaktyce.

Akcja filmu rozgrywa się w bardzo odległej przyszłości. Najbardziej wartościową substancją we wszechświecie jest wtedy przyprawiająca o zawrót głowy mieszanka o nazwie "przyprawy". Jest ona źródłem wyjątkowej długowieczności i umożliwia podróże międzygwiezdne. Jedynym znanym miejscem, gdzie przyprawy można wydobywać na skalę przemysłową jest Arrakis, inaczej zwana jako Diuna – bezlitosna, nieopanowana planeta-pustynia.

Rodu Atrydów, na czele którego stoi Książę Leto Atryda, zostaje wyznaczony do eksterminacji Harkonenów i przejęcia kontroli nad przyprawą na tej morderczej pustyni. Niebezpieczne zadanie zaprowadzi młodego Paula Atrydę i jego uzdolnioną matkę, Księżniczkę, na nieznaną im dotąd drogę i odkryje w nich niezwykłe zdolności.

Stawką w tej grze o życie i śmierć jest przetrwanie ludzkich istnień w niestabilnym wszechświecie, gdzie równowaga musi być zachowana za wszelką cenę. Do kogo należy przyszłość i kto będzie wyznaczał reguły rzeczywistości – do Atrydów, Harkonennów, a może kogoś jeszcze? Jakie wydarzenia kryją się za spiskiem, który stopniowo ujawnia się na bezlitosnej Diunie?

Diuna

Diuna z lektorem pl - Bohaterowie i Obsada Filmu

Diuna to opowieść czerpiąca z kanonu wielkiej literatury science-fiction i pełnowymiarowa epopeja o ludziach – z krwi i kości, z ich namiętnościami, lękami, prawami i popędami. W rolach głównych występuje plejada utalentowanych aktorów. Oto najważniejsze postaci, które poznamy w tej galaktycznej sadze:

Paul Atryda (Timothée Chalamet) to młodzieniec, który zostaje wyrwany ze swojego dotychczasowego życia, gdy jego rodzinie zostaje powierzona kontrola nad planetą Arrakis. Chłopak zdaje się mieć niezwykłe predyspozycje, których nikt nie rozumie, nawet on sam. Paul będzie musiał stawić czoło wielu niebezpieczeństwom, aby przetrwać i odkryć swoją prawdziwą moc.

Księżniczka Jessica (Rebecca Ferguson) jest nie tylko piękną kobietą, ale też potężną postacią. Matka Paula to członkini tajemniczego zakonu Bene Gesserit, ściśle strzegącego pewnej starożytnej wiedzy. Kobieta odegra kluczową rolę w nadchodzącej walce.

Książę Leto Atryda (Oscar Isaac) to honorowy przywódca rodu, który musi odważnie poprowadzić swoją rodzinę i poddanych przez zdradliwe ścieżki bezlitosnej pustyni Arrakis i zmierzyć się z niejednoznaczną polityką imperium. On także nie zdaje sobie sprawy z pełni tajemniczej natury własnego syna.

Baron Vladimir Harkonnen (Stellan Skarsgård) to pełen okrucieństwa i przebiegłości władca starej arystokratycznej rodziny, która zbuntowała się przeciwko imperium galaktycznemu. Jego celem jest pozbycie się Atrydów z Arrakis i przejęcie pełnej kontroli nad wydobyciem przypraw.

Kogo spotka jaki los na niebezpiecznej Diunie? To będziecie mogli sprawdzić sami, oglądając film na stronie efilman.pl. Dobra zabawa gwarantowana!

 • Timothée Chalamet jako Paul Atryda
 • Rebecca Ferguson jako Księżniczka Jessica
 • Oscar Isaac jako Książę Leto Atryda
 • Stellan Skarsgård jako Baron Vladimir Harkonnen

Diuna Gdzie obejrzeć z napisami pl - Galaktyczna Produkcja

Nie masz wątpliwości, że chcesz obejrzeć najnowszą ekranizację Diuny? Wspaniale się składa, ponieważ na stronie efilman.pl znajdziesz ten długo wyczekiwany film – w całości, za darmo i oczywiście z napisami lub z lektorem w języku polskim.

Realizacja tak dużej, wizualnie oszałamiającej produkcji jak Diuna nie należała jednak do łatwych zadań. Wysiłek i nakłady finansowe były olbrzymie.

Proces przenoszenia tej porywającej opowieści science-fiction ze stron powieści na duży ekran trwał ponad cztery lata. Projekt długo uchodził za filmowe "niemożliwe", przede wszystkim ze względu na wysoki stopień złożoności fabuły książkowego pierwowzoru. Reżyser Denis Villeneuve musiał przygotować się nawet lepiej niż niejeden naukowiec rozpoczynający przełomowe badania.

Ostatecznie jednak udało się zrealizować ambitne plany. Za ogromne pieniądze nakręcono pełen fantastycznych widoków film, który zachwyca epicką skalą i jakością efektów specjalnych. Sam budżet Diuny sięgnął zawrotnej sumy 165 milionów dolarów!

Aby w pełni przenieść widzów na odległą planetę-pustynię Arrakis, kręcono ujęcia w wielu zakątkach świata, choćby na pustyniach Abu Dhabi i Jordanii. Wielkie sceny bitewne powstawały natomiast w studiach zbudowanych specjalnie na tę okazję. W sumie, do zrealizowania wszystkich pomysłów scenarzystów i reżysera zatrudniono kilka tysięcy osób ekipy filmowej.

Efekt końcowy robi ogromne wrażenie. Diuna zachwyca epicką przestrzenią, rozmachem scen walk i oczywiście fenomenalną grą aktorską. Poza wspomnianymi wcześniej gwiazdami jak Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson czy Oscar Isaac, na ekranie zobaczymy także takie tuzy jak Josh Brolin, Jason Momoa, Javier Bardem i Zendayę.

Jak widać, twórcy nie zawiedli oczekiwań widzów i stworzyli filmową opowieść, która wprowadza widzów w prawdziwie inny, zniewalający świat. A wszystko to już czeka w sieci, by cieszyć Wasze oczy! Wystarczy wejść na efilman.pl i kliknąć na Diunę, aby zanurzyć się w tej galaktycznej przygodzie.

Obejrzyjcie ten wyjątkowy film w najwyższej jakości i całkowicie za darmo, a przy okazji przekonajcie się, dlaczego powieść Franka Herberta jest tak bardzo ceniona wśród fanów science-fiction na całym świecie. Na stronie efilman.pl dostępne są zarówno wersje z polskimi napisami, jak i lektorem, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrej zabawy!

Podsumowując - Nie Przegap Szansy na Obejrzenie Diuny Online!

Cóż, wydaje mi się, że w pełni udało się zachęcić Was do tego, aby obejrzeć Diunę na stronie efilman.pl. Przypomnę tylko, że na tej platformie czeka na Was cały film Diuna (2021) za darmo, z lektorem lub napisami po polsku. Możecie więc wygodnie śledzić tę epicką opowieść science-fiction online, bez żadnych opłat. Gdzie obejrzeć Diunę? Odpowiedź jest prosta - wystarczy wejść na efilman.pl. Tam czeka na Was ta galaktyczna przygoda w najwyższej jakości i zupełnie za darmo. Nie przegapcie tej świetnej okazji!

10 Podobnych Filmów:

 1. Kong: Wyspa Czaszki
 2. Aquaman
 3. Marvels
 4. Avengers: Koniec gry
 5. I viaggiatori
 6. Shrek 2
 7. Avengers: Wojna bez granic
 8. Gru i Minionki: Pod przykrywką
 9. Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
 10. Super Mario Bros. Film
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 10497
Udostępnij serial
Adam Potempa

Adam Potempa

Witajcie, kinematograficzni odkrywcy! Jestem Adam, marzyciel za kulisami tego magicznego portalu, gdzie każdy obraz to historia, a każdy dialog to melodia emocji. Moje serce bije w rytmie świateł kinowych sal, a moja wyobraźnia płynie w nurtach niezliczonych fabuł. Jako założyciel, stawiam na autentyczność, głębię przekazu i sztukę inspiracji. Tutaj każda recenzja to podróż, a każdy tytuł to zaproszenie do nowego świata. Zapraszam Was do tej kinematograficznej oazy, gdzie wspólnie odkrywamy magię filmu i tętniący życiem świat seriali. Przyłączcie się do naszej społeczności, gdzie każdy ekran kryje w sobie niezwykłe historie do odkrycia!

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Diuna bardzo mi sie podobał, moja ocena to 7.8
avatar

MatVOD

Diuna jest dobry i daję mu 7.8 na 10497 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

Dave021

Diuna można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

Ms_Paulla

Diuna to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Diuna
avatar

Latrki2

Diuna to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 7.8. Gorąco polecam!
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Diuna , to przyjrzyj się ocenie 7.8. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7.8, Diuna udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.8, Diuna zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!