alt

Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta online cały serial - FILMAN CC

rating5.2
9
Ocen
calendar2023
Życie poszukiwacza przygód nie zawsze jest pełne blasku. Belgrieve przekonuje się o tym na własnej skórze, gdy zaraz po wyruszeniu w poszukiwaniu sławy i fortuny traci nogę i możliwość realizowania marzeń w śmiertelnym spotkaniu. Jednak los jeszcze nie skończył z tym emerytowanym poszukiwaczem. Zbierając zioła na pustyni, znajduje porzuconą dziewczynkę, której nadaje jej imię Angeline i postanawia wychować ją jak własną córeczkę. Angeline wyrasta na najwyższej klasy poszukiwaczkę przygód, jednak po wyruszeniu w świat i zdobyciu sławy, fortuny i władzy, przestają one mieć znaczenie dla tej utalentowanej poszukiwaczki przygód rangi S. Teraz jej szczerym życzeniem jest nic innego, jak tylko ponowne zobaczenie ojca.

Sezony

Sezon 1

Sezon 1

Aktorzy

Actor Saori Hayami

Saori Hayami

Actor Junichi Suwabe

Junichi Suwabe

Actor Rumi Okubo

Rumi Okubo

Actor Maki Kawase

Maki Kawase

Oficjalny zwiastun

Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 9
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Dave021

Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

LukiAnon

Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 24m .
avatar

magsoe

Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 5.2
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super serial
avatar

dx87

Serial Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 24m.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 24m. Znakomita robota twórców tego seriale.
avatar

EdiHejka

Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta ze średnią ocen 5.2 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 5.2 sugeruje, że Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta to pozycja obowiązkowa dla fanów Saori Hayami.