alt

Code Geass: Lelouch of the Rebellion online cały serial - FILMAN CC

rating8.4
666
Ocen
calendar2006
Dnia 10 sierpnia roku 2010 a.t.b. (imperialny kalendarz, Ascension Throne Britannia czyli wstąpienie na tron Brytanii, który różni się od kalendarza Gergoriańskiego o 55 lat wstecz), Święte Imperium Brytyjskie zmiażdżyło siły wojskowe i podbiło Japonię w przeciągu niecałego miesiąca przy pomocy nowego typu broni, olbrzymich robotów zwanych Knightmare Frame. W wyniku tego Japonia straciła swoją niepodległość, swoje prawa i nawet swoją nazwę, zostając mianowana "Strefą 11" Imperium Brytyjskiego. Japończycy, przemianowani teraz na "Jedenastostrefowców", są zmuszeni do życia w ubóstwie, gdy w tym samym czasie osiedli tu Brytyjczycy żyją w luksusowych dzielnicach. Nic dziwnego, że powstają ruchy oporu, jednak nie mają one zbyt dużej siły przebicia. Code Geass: Lelouch of the Rebellion śledzi losy brytyjskiego studenta, Leloucha Lamperouge, który przypadkiem zostaje uwikłany w jedną z akcji terrorystycznych przeprowadzanych przez Japończyków przeciwko okupantowi. Zostaje schwytany przez siły Brytanii i ma zostać rozstrzelany za popieranie terrorystów. Życie ratuje mu tajemnicza dziewczyna, która obdarowuje go mocą Geass: Lelouch może wydać każdemu dowolny rozkaz i zostanie on bezwzględnie wykonany. Młody Lamperouge staje na czele japońskiego powstania przeciwko Imperium: okazuje się bowiem, że jego prawdziwe imię to Lelouch vi Britannia i jest 17-tym w kolejności sukcesji do tronu Brytanii. Wypędzony z rodzinnego kraju pragnie tylko jednego – zemsty na swoim ojcu, brytyjskim Imperatorze oraz stworzenia świata, w którym jego siostra Nunnally będzie mogła żyć szczęśliwie.

Sezony

Odcinki specjalne

Odcinki specjalne

Sezon 1

Sezon 1

Sezon 2

Sezon 2

Aktorzy

Actor Jun Fukuyama

Jun Fukuyama

Actor Takahiro Sakurai

Takahiro Sakurai

Actor Ami Koshimizu

Ami Koshimizu

Actor Yukana

Yukana

Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 666
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Code Geass: Lelouch of the Rebellion bardzo mi sie podobał, moja ocena to 8.4
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry serial w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 8.4. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 25m.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny serial , idealny na 25m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry serial , czego dowodem jest ocena 8.4. Warto poświęcić czas na obejrzenie Code Geass: Lelouch of the Rebellion.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład serial. Ocena 8.4 nie wzięła się znikąd - Code Geass: Lelouch of the Rebellion po prostu wciąga.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Code Geass: Lelouch of the Rebellion , to przyjrzyj się ocenie 8.4. To dobitnie świadczy o jakości tego seriale.
avatar

Matek

Mocna ocena 8.4 sugeruje, że Code Geass: Lelouch of the Rebellion to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie seriale były tak dobre jak Code Geass: Lelouch of the Rebellion z oceną 8.4, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

IziMovie1

Z oceną 8.4, Code Geass: Lelouch of the Rebellion zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 8.4 nie przekonuje Cię do obejrzenia Code Geass: Lelouch of the Rebellion, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten serial.